Makarská

Makarská riviera - perla Jadranu

Chorvatsko - Makarská riviera   Makarská Makarská -  ,, Kdo jednou přijede vždy a stále se vrací ,, Jedinečné město v chorvatsku nacházející se v samotném centru zeměpisné mapy Dalmacie, kde stejnou silou vyzařuje jeho kulturní a architektonické dědictví, od antiky do dnešní doby,...

Chorvatsko - Makarska riviera

Makarská riviera Řada osad a obcí pod pohořím Biokovo v chorvatsku se 60 kilometry oblázkových pláží ve stínu borovic patří již tradičně ke špičkovým destinacím cestovního ruchu nejen ve střední Dalmacii, ale i v Chorvatsku. Cestovní ruch v chorvatsku a především ubytování v...

 

Makarská

 

 ,, Kdo jednou přijede na Makarskou, vždy a stále se vrací ,, 

 

Makarská - ,,vychutnej Staré středomoří v Nové Evropě,,

Z kuchyň makarských restaurací, sklípků a hospod se linou chutě a vůně. Zde se moře opět setkává s chorvatským pobřežím, tradice se současným gastronomickým kaleidoskopem, utkaným z horského masa, jadranských ryb, aromatických rostlin, ovoce a zeleniny.

Makarská - Město, které neví co je to nuda

Celé město se umí změnit v jeviště na kterém můžete vystoupit jako jeden z účastníků nebo ze strany přikukovat jak se odvijí zábava a probuzený život, který zdobí makarské noci.

Makarská - Město, které své prostředí a dědictví poznává jako kulturu

Makarská je urbanistická a scenografie svých muzei, kulisa pro výstavy,představení, koncerty a setkání umělců z celého světa. Komedie se zde každý večer dvoří dramatu, obraz starobylosti a hudbu tradiční dalmatinské polyfonii.

Makarská - Místo, kde se tělo uvolňuje

Moderní sportovní středisko , tenisové kurty hned u moře, rekreační stezky a dlouhé kolonády, které se ztrácejí v borových lesících.

Makarská a Biokovo - v jejich bajce má i kamen duši

Biokovo, Park přirody a nejvyšši středozemní hory přímo u moře. Říká se, že zde můžeme současně vdechnout větřík z mořské hladiny a vůně nebe. Prožít jeho jedinečná flora a fauna.


adrenalin park rokytnice airsoft milovice luxusní zahradní oblečení originální dárky paintball paintball milovice milovice paintball paintball shop paintball club milovice paintball rokytnice parfémy levně parfémy levně od fm reality neratovice reality učetnictví od A do Z fm group parfémy fm group tn.cz zajímavá videa na tn.cz reality střední čechy Mirland nábytek e-shop Mirland